درباره ما

آکادمی تخصصی زبان چینی میرزایی

آکادمی تخصصی زبان چینی میرزایی با مدیریت دکتر رضا میرزایی فارغ التحصیل از دانشگاه زبان و فرهنگ پکن ( BLCU ) در رشته آموزش زبان چینی به دانشجویان خارجی، فعالیت حرفه ای خود را در زمینه آموزش تخصصی زبان چینی از سال 1392 به صورت دوره های ترمیک آموزش آزاد زبان چینی از مقدماتی تا پیشرفته در رده های سنی ( خردسالان، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان ) در دانشگاه شهید بهشتی تهران آغاز نمود که از آن زمان تا کنون توانسته است 18 دوره تخصصی زبان آموز جذب و فارغ التحصیل نماید.

این مجموعه آموزشی، تمام تلاش خود را در بکارگیری روش های صحیح و استاندارد جهانی آموزش زبان چینی با استفاده از منابع دانشگاه های بزرگ چین مانند دانشگاه زبان و فرهنگ پکن، دانشگاه پکن و دانشگاه های مطرح دیگر در حوزه آموزش این زبان بکار گرفته است تا در محیطی تخصصی بتواند نیاز های زبان آموزان را به بهترین نحو فراهم نماید. ارتقاء سطح آموزش و بکارگیری منابع سمعی و بصری به روز و جدید که در دانشگاه های فوق بکار گرفته میشود از اولویت های آموزشی  این گروه می باشد. نکته دیگر و مهم در خصوص آموزش زبان چینی، بهره بردن از اساتید متخصص و فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر چین است که گروه آموزشی زبان چینی میرزایی آن را به عنوان یک اصل مهم در آموزش مورد توجه قرار داده است.

بنابراین منابع تخصصی همراه با اساتید مجرب در یک محیط آموزشی دانشگاهی می تواند روند رشد و پویایی آموزش و رسیدن زبان آموزان به اهداف خود را به خوبی فراهم آورد.

در آکادمی تخصصی زبان چینی میرزایی کیفیت آموزش و فراگیری آن بسیار مهم است و زبان آموزان پس از هر ترم باید آزمون مهارت های زبانی، شامل شنیدن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن را گذرانده و بعد از کسب نمره قبولی وارد ترم جدید گردند. سیستم آموزشی که در 9 ترم تعریف شده بسیار هدفمند بوده و بر پایه آموزش مکالمه محور می باشد که نیاز بسیاری از مخاطبان در حوزه زبان چینی در شاخه های اقتصادی، تجاری، توریسم، ترجمه حضوری و کتبی را فراهم می سازد. این بدان معناست که زبان آموزان بعد از فارغ التحصیلی می توانند در حوزه های فوق فعالیت نموده و یا خود به عنوان کار آفرین با تکیه بر آگاهی به زبان چینی اشتغال زایی نماید.

  • علاوه بر آموزش تخصصی زبان چینی که هدف اصلی این گروه می باشد، مجموعه فوق در حوزه های زیر نیز فعال بوده و می تواند از فارغ التحصیلان خود بهره گیرد:
  1. ترجمه رسمی و غیر رسمی متون از زبان چینی به زبان فارسی و بالعکس:

دکتر رضا میرزایی در حال حاضر به عنوان اولین و تنها مترجم رسمی قوه قضائیه با شماره پروانه و شماره دفتر 804 از سال 1392 در این حوزه فعالیت داشته و بیش از صد ها نسخه متن زبان فارسی و چینی ترجمه نموده اند، علاوه بر آن در حوزه های مختلف اقتصادی، توریسم و غیره به نقاط مختلف ایران و چین، مترجمین مجربی که توسط ایشان تربیت شده اند فرستاده شده و نقش مهمی را در حوزه های فوق بر عهده داشته اند.

 

  1. شرکت بین المللی تجاری:

در سال 1392 شرکت بین المللی تجاری و بازرگانی افق حقیقت آنوش به شماره ثبت 452054 با کادر مسلط به زبان چینی و آشنایی با قوانین تجاری چین، تاسیس گردید. این شرکت از اولین شرکت های بازرگانی در ایران است که پرسنل آن کاملاً به زبان چینی تسلط داشته و بر این اساس جایگاه ویژه ای در امور تجاری و بازرگانی با شرکت های چینی داشته است.

  1. اعزام دانشجو به چین:

از آنجا که امروزه چین به دلیل پیشرفت سریع خود در علم، تکنولوژی، پزشکی و سایر رشته ها جایگاه ویژه ای در جهان دارد، بسیاری از دانشجویان، دانشگاه های چین را به عنوان مقصد علمی خود جهت تحصیل انتخاب میکنند. این مجموعه با توجه به شناخت تخصصی خود از دانشگاه های کشور چین، در نظر دارد که بهترین و آسان ترین روش برای اعزام دانشجو و گرفتن بورسیه تحصیلی چین را با مشاوره به دانشجویان فراهم آورد. اگرچه با توجه به شرایط کنونی بعضی از موسسات هزینه های گزافی را دریافت کرده و دانشگاه های درجه سوم و چهارم را معرفی می نمایند، اما این مجموعه با توجه به تخصص خود این مهم را رسالت خویش میداند که بهترین دانشگاه ها و فرصت های مطالعاتی را برای متقاضیان فراهم آورد و این امر را با همراهی مشاورانی که فارغ التحصیل از دانشگاه های مختلف چین در رشته های گوناگون بوده و به شرایط تحصیلی، زبان و فرهنگ کشور چین آشنایی کامل دارند، محقق می نماید.

آشنایی با اعضای آکادمی

دکتر رضا میرزایی برزکی

مدیر و موسس آکادمی

خانم دکتر معصومه بهرامی

مدرس تخصصی زبان چینی

خانم دکتر تهمینه بازدار

مدرس زبان چینی

کسری کفاشیان

مدیر واحد تبلیغات

سرکار خانم فائزه مؤید

مدرس کودک

سرکار خانم فاطمه سادات بحرینی

مدرس کودک
TOP
×

Hello!

Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us an email to sa18sahafi@gmail.com

× پشتیبانی