奉至仁至慈的真主之名

دوره کوتاه مدت آموزش زبان فارسی به دانشجویان چینی

波斯语教学的短学期

Persian teaching’s short term

PTS

آموزش دوره های تخصصی زبان فارسی

 

بیشتر دانشجویان زبانهای خارجی پس از پایان دروه کارشناسی، وارد دوره های بالاتر شده و به تحصیل خود ادامه می دهند و عده ای دیگر وارد بازار کار می شوند. بسیاری در بدو ورود فاقد تجربه کاری بوده و با گذشت زمان و درگیر شدن با محیط کار کم کم تجربه های لازم را بدست می آورند. این روش در عین حال که پسندیده هست ولی نیازمند زمان و آزمایش و خطای زیادست که گاهی از اوقات می تواند تاثیر منفی هم داشته باشد. روش آسانتر آنست که تجربه های لازم را به صورت اکتسابی بیاموزیم و از تجربه افرادی استفاده کنیم که اطلاعات لازم را در زمینه های شغلی داشته باشند.

گروه آموزشی میرزایی مصصم است، با توجه به تجربه های خود در دو کشور چین و ایران، هم در زمینه تحصیلی و آکادمیک و هم در زمینه عملی، تجربیات چندین ساله خود را در اختیار دانشجویان و زبان آموزان چینی قرار دهد. اگر چه بعضی از زبان آموزان خود صاحبان حرفه و یا شرکت های تجاری هستند، این زمینه بسیار خوبی خواهد بود تا با دفاتر و شرکتهایی چینی و ایرانی که این گروه با آنها در ارتباط است همکاری های دو جانبه برقرار سازند.

در پایان سطح پیشرفته، زبان آموزان می توانند گرایشهای مربوط به شغل یا علاقه و بازار کار موجود خود را انتخاب کرده و به صورت تخصصی بر اساس برنامه آموزشی که ارئه می شود يكي از گرايشهاي؛ تجاری و بازرگانی، مترجمي کتبی و هم زمان، تربیت مدرس آموزش زبان فارسی، صنعت توريسم را انتخاب كنند.

بدیهی است که این دوره ها بر اساس نیاز دانشجویان و اولویت متقاضیان برگزار خواهد شد.

جهت ثبت نام، فرم رزرو ثبت نام را تکمیل و ارسال نمایید.          

 

جدول آموزش دوره های تخصصی زبان فارسی

نام دوره های تخصصیتعداد جلسات در هفتهساعت آموزشیمجموع ساعت آموزشی
تجاری و بازرگانی٢٣٤٠
مترجمي کتبی و هم زمان٢٣٤٠
تربیت مدرس آموزش زبان فارسی٢٣٤٠
صنعت توريسم٢٣٤٠

TOP
×

Hello!

Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us an email to sa18sahafi@gmail.com

× پشتیبانی