درس پنجم از ترم دوم – سطح مقدماتی

آموزش زبان چینی

آکادمی تخصصی زبان چینی میرزایی
雷彬博士汉语学院
مجموعه آموزش بین المللی گام به گام زبان چینی از مقدماتی تا پیشرفته برای فارسی زبانان دنیا
درس پنجم از ترم دوم- سطح مقدماتی

در درس پنجم آموزش زبان چینی، خواندن تقویم، چگونگی کاربرد آن و استفاده در جمله سازی و ارتباط با چینی زبانها را بررسی می کنیم.

نکات این درس:

  1. خواندن تقویم
  2. انواع جمله در زبان چینی

نکته اول:


خواندن تقویم یکی از نیازهای مهم در زبان آموزیست. چون برنامه ریزی برای هر موردی نیاز به تعیین زمان دارد. در این درس به روشی ساده خواندن تقویم را می آموزیم و با استفاده از نکاتی که یاد گرفته ایم به راحتی می توانیم تقویم را بخوانیم. بهترین راه اینست که برنامه تقویم میلادی را روی گوشی خود نصب کرده و با استفاده از آن با توجه به روشهایی که در این درس گفتیم بارها آنرا تمرین کنیم. در این درس به انواع تقویم در فرهنگ چینی و نیز جشن ها و مراسم سنتی و زمان آنها اشاره کردیم تا هر چه بیشتر با آنها آشنا شوید.


نکته دوم:


بررسی 4 نوع جمله و ساختار آنها که تا کنون با آنها آشنا شده ایم. شناخت انواع جمله در زبان چینی به ما کمک می کند که در هنگام استفاده از آنها به راحتی بتوانیم به صورت استاندارد استفاده کرده و منظور خود را به خوبی انتقال دهیم. بعد از آموختن این 4 نوع در این درس باید با کلمه های مختلف در قالب ساختار آنها جمله بسازیم و تمرین کنیم. این بهترین راه برای فراگیری زبان خارجی است.


قابل توجه زبان آموزان عزیز؛ کسانی که فایلهای آموزشی را هفته اول، از تاریخ 99/09/08 الی 99/09/15 تهیه کنند، می توانند از تخفیف 20 درصدی آن استفاده نمایند.

بخشی از این فیلم را در ادامه میتوانید مشاهده کنید

برای خرید و دانلود این درس روی لینک زیر کلیک کنید:

خرید و دانلود

آموزش تصویری نحوه خرید و دانلود ویدئوهای آموزشی از سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *