درس اول از ترم اول – سطح مقدماتی

درس اول از ترم اول – سطح مقدماتی

مجموعه آموزش بین المللی گام به گام زبان چینی از مقدماتی تا پیشرفته برای فارسی زبانان دنیا

این قسمت، پیش نیاز تلفظ بوده و اصولی که باید در هنگام تلفظ استاندارد از آن آگاهی لازم داشته باشیم، آموزش داده می شود که تا پایان ترم اول به این اصول اشاره می گردد. از آنجایی که که اکثر زبان آموزان ممکن است از کشور چین اطلاعات دقیقی نداشته باشند به همین دلیل در ابتدا، تاریخ مختصر چین، نقشه و جدول موقعیت سیاسی و جغرافیایی چین مورد بررسی قرار گرفت. این روند، یعنی بررسی موارد تاریخی و فرهنگی، سیاسی و اجتماعی چین در ترمهای بعد به فراخور بحث ادامه خواهد شد تا زبان آموزان اطلاعات لازم را که در ارتباط با مردم چین، مورد نیاز است را بدست آورند. این روند که منحصر به این مجموعه آموشی است، هدف گام های آموزشی را از زبان آموزی به چین شناسی سوق می دهد که در ارتباط با جامعه چینی بسیار با ارزش است.

در قسمت بعد وارد بحث صدا و تاثیر آن بر تلفظ زبان چینی شده که نقش اساسی در یادگیری آسان و سریع قوانین تلفظ در گامهای بعد دارد.

در ادامه به تعریف تلفظ و اندامهای صوتی پرداخته می شود تا در هنگام تلفظ به راحتی شناخته شده و مورد استفاده قرار گیرد.

اصول اشاره شده فوق عموما مورد بررسی قرار نمی گیرد و دانشجویان بدون آگاهی از آنها وارد بحث تلفظ شده و این عدم آگاهی مشکلات زیادی از جمله تلفظ غیر استاندارد را به همراه دارد که ادامه زبان آموزی را با چالشهای مختلف همراه می سازد.

اصولا یادگیری یک زبان خارجی بخصوص زبان چینی که از گروه زبانهای تبتی است و در بسیاری از موارد از جمله آهنگ، خط، تلفظ متفاوت است، با استفاده از یک زبان خارجی دیگر، چینی یا انگلیسی صورت گیرد، نمی تواند نتیجه ای عالی در مقایسه با آموزش آن با زبان مادری و زیر نظر استاد مجرب داشته باشد. بنابراین این مجموعه آموزشی با استفاده از زبان فارسی و بیان ساده می تواند لذت زبان آموزی را چندین برابر کرده و طی نمودن مسیر موفقیت را برای شما آسانتر نماید. پس از دانلود این قسمت و دیدن آن حتما می توانید به این موضوع پی ببرید.

قابل توجه زبان آموزان عزیر؛ کسانی که فایلهای آموزشی را تا یک هفته اول تهیه نمایند می توانند از تخفیف 20 درصدی آن استفاده کنند.

خرید درس اول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *