Home دوره‌های آموزش زبان چینی دوره‌های آموزش زبان چینی بزرگسالان دوره آموزش زبان چینی بزرگسالان (پیشرفته ۱) همراه با مکالمه

دوره آموزش زبان چینی بزرگسالان (پیشرفته ۱) همراه با مکالمه

تاریخ

آذر ۳۰ ۱۴۰۱ - بهمن ۳۰ ۱۴۰۱

کلاس در حال برگذاری می‌باشد.

سوالات متداول

دوره های فشرده بزرگسالان برای اینکه زبان آموزان بتوانند در مهارت های شنیدن، مکالمه، خواندن و نوشتن زبان چینی تسلط پیدا کنند در مدت زمان ۹ ترم بصورت فشرده به مدت ۲ سال برنامه ریزی شده است.

فردی که با موفقیت سطوح آموزشی مورد نظر را طی کند به راحتی امکان شرکت در آزمون بین المللی HSK و دریافت مدرک HSK4 یا HSK5 معادل مدرک کارشناسی دانشگاههای ایران را دارد.

آموزش مکالمه پایه از ترم دوم، با حفظ کردن متن درسهای آموزشی شروع و در طی ترمها با افزایش دامنه لغات در دوره متوسط (بین ۱۰ ماه تا یک سال آموزش) براحتی امکان مکالمه کردن و برقراری ارتباط با مخاطب چینی زبان را خواهید داشت.
مکان برگزاری

آنلاین
گوگل میت

قیمت دوره

6,500,000 تومان

ثبت نام

برای استفاده از ویدیوهای این دوره باید از صفحه اصلی سایت بسته پیشرفته را خرید نمایید و مابقی هزینه کلاس به ارزش 1700000 تومان از طریق لینک زیر پرداخت گردد.

ثبت نام برای ۱ نفر

در دسترس ثبت نام: 2

The برای استفاده از ویدیوهای این دوره باید از صفحه اصلی سایت بسته پیشرفته را خرید نمایید و مابقی هزینه کلاس به ارزش 1700000 تومان از طریق لینک زیر پرداخت گردد. ticket is sold out. You can try another ticket or another date.
دکتر رضا میرزایی برزکی

مدرس

دکتر رضا میرزایی برزکی

مدیر و موسس آکادمی تخصصی زبان چینی میرزایی همراه با ۱۰ سال سابقه هیات علمی و مدیریت گروه زبان و ادبیات چینی و شرق دور دانشگاه شهید بهشتی تهران

مدرس دوم

آقای پویان مشیری
آقای پویان مشیری
QR Code

برای پرداخت منابع آموزشی هنگام ورود مبلغ دقت نمایید که حتما اعداد به صورت انگلیسی وارد شود.

4 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments