Home دوره‌های آموزش زبان چینی دوره‌های آموزش زبان چینی بزرگسالان دوره آموزش زبان چینی بزرگسالان (مقدماتی -۱)

دوره آموزش زبان چینی بزرگسالان (مقدماتی -۱)

تاریخ

آذر ۲۱ ۱۴۰۰ - بهمن ۰۳ ۱۴۰۰

اتمام دوره

سوالات متداول

دوره های فشرده بزرگسالان برای اینکه زبان آموزان بتوانند در مهارت های شنیدن، مکالمه، خواندن و نوشتن زبان چینی تسلط پیدا کنند در مدت زمان ۹ ترم بصورت فشرده به مدت ۲ سال برنامه ریزی شده است.

فردی که با موفقیت سطوح آموزشی مورد نظر را طی کند به راحتی امکان شرکت در آزمون بین المللی HSK و دریافت مدرک HSK4 یا HSK5 معادل مدرک کارشناسی دانشگاههای ایران را دارد.

آموزش مکالمه پایه از ترم دوم، با حفظ کردن متن درسهای آموزشی شروع و در طی ترمها با افزایش دامنه لغات در دوره متوسط (بین ۱۰ ماه تا یک سال آموزش) براحتی امکان مکالمه کردن و برقراری ارتباط با مخاطب چینی زبان را خواهید داشت.
مکان برگزاری

آنلاین
گوگل میت

قیمت دوره

2,800,000 تومان
دکتر رضا میرزایی برزکی

مدرس

دکتر رضا میرزایی برزکی

مدیر و موسس آکادمی تخصصی زبان چینی میرزایی همراه با ۱۰ سال سابقه هیات علمی و مدیریت گروه زبان و ادبیات چینی و شرق دور دانشگاه شهید بهشتی تهران

QR Code

برای پرداخت منابع آموزشی هنگام ورود مبلغ دقت نمایید که حتما اعداد به صورت انگلیسی وارد شود.

3 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
1 دیدگاه
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
حامد باقرنژاد
حامد باقرنژاد
9 ماه قبل

با سلام،
الآن که این نظر را می نویسم این دوره آغاز و جلسه چهارم آن برگزار شده است. تسلط استاد بر تدریس زبان چینی و ویدیوهای آماده شده واقعا عالی است و پیداست زحمت بسیاری برای آن کشیده شده که امیدوارم که همه ما زمان، جدیت و فرصت کافی را برای استفاده از آن داشته باشیم.
از آنجا که من به صورت پراکنده اندکی با زبان چینی آشنایی داشتم و می دانم که ارزش و اهمیت تدریس خوب و علی الخصوص تلفظ صحیح در چینی چه مقدار است و از سوی دیگر در تمام سالهای گذشته متاسفانه موفق به پیدا کردن استاد و محتوای درسی مناسب برای این موضوع نشده بودم، امروز بسیار خرسندم که توانستم از محضر ایشان استفاده نمایم.
لکن متاسفانه آموزش زبان چینی مانند دیگر زبان ها یا فنون نیست که صرفا با حضور در کلاس بتوانیم به مهارت برسیم تمرین بسیار و پشتکار زیادی می طلبد که امیدوارم در ادامه راه همه ما توان و وقت لازم را برای این مهم داشته باشیم.
نکته مثبت در این دوره این است که با وجود ویدیو های آموزشی می توان بارها و بارها کلاس را دوره و با آن تمرین نمود. که امیدوارم این ویدیوها با همین کیفیت تا انتهای آموزش زبان چینی موجود بوده و قابلیت استفاده از آن بر روی موبایل و تبلت نیز به زودی فراهم شود.