مشاوره آموزشی

گاهی اوقات، تنها یک جمله یا یک جلسه کوتاه مشاوره می تواند سالها تجربه را به ذهن شما هدیه داده و سرنوشت شما را تغییر دهد یا شما را در هدف خویش مصمم تر نماید.

بسیاری از افراد سالها وقت خود را برای آموختن یک زبان خارجی به کار می گیرند ولی هرگز از نتیجه ی کار خود راضی نیستند و در میدان عمل نمی توانند از آموخته های خود بهره گیرند.

برای اینکه شما از آن دسته نباشید و آموختن زبان چینی را با جدید ترین متدهای آموزشی فرا گیرید و در میدان عمل پیروز بوده و در زبان نام آور باشید، می توانید از ٢٢ سال تجربه دکتر میرزایی و سایر اساتید گروه آموزشی که عمر خویش را در آموختن و آموزش زبان چینی در دو کشور ایران و چین صرف کرده اند، بهره گیرید.

دانشجویان ایرانی و چینی که از جلسات مشاوره گروه آموزشی میرزایی بهره برده اند از شاخص ترین ها در دو زبان چینی و فارسی هستند. این گروه شما را در زمینه بهره گیری از مدرن ترین و بهترین سیلابس های آموزشی زبان چینی و فارسی و معرفی برترین و معتبرترین دانشگاههای ایران و چین در تبادل دانشجو و بورسیه تحصیلی از بزرگترین مراکز اعطای بورس در چین و ایران مطلع خواهد ساخت. با استفاده ار نظرات اساتید متخصص خواهید توانست با کوتاه ترین مسیر تعیین شده، به اهداف خود نائل گردید.

 

مشاوره آموزشی