آموزش زبان چینی به کودکان

به دلیل بالارفتن سطح فرهنگی، اجتماعی و نگرش خانواده ها در عصر امروز همه به دنبال راهی هوشمندانه برای سرمایه گذاری آینده فرزندان خود هستند اما شاید عده ای دقیقاً مطمئن نیستند که از کجا شروع کنند.

یادگیری زبان چینی یکی از بهترین راه ها برای سرمایه گذاری آینده فرزندان است.

چرا باید زبان چینی را به کودکان آموزش دهیم؟

زبان چینی یکی از پرکاربردترین زبان‌ها در جهان است، بنابراین دانستن این زبان قطعاً یک مزیت محسوب می شود. اما مهم‌تر از آن، یادگیری این زبان در سنین پایین ایده‌ی بسیار خوبی‌است زیرا:

۱. تحقیقات نشان می‌دهند کودکان معمولاً سریع‌تر از بسیاری از بزرگسالان یک زبان جدید را یاد میگیرند. در زمان کودکی، مغز بیشتر پذیرای اطلاعات جدید است که این امر یادگیری زبان چینی را بسیار آسان‌تر می‌کند.

۲. کودکان زمان و انرژی بیشتری برای آشنایی با یک فرهنگ کاملاً جدید دارند. زبان چینی با چنین میراث فرهنگی غنی، گنجینه‌ای از تجربیات جدید است که باید کشف شود.

۳. هنگامی که این کودکان بزرگ می‌شوند، مسلط بودن به زبان چینی به آنها برتری می‌دهد. همان‌طور که گفته شد، چینی یک زبان واقعاً جهانی است. آموزش زبان چینی به کودکان در سنین پایین، این فرصت را به آنها می‌دهد که در مراحل اولیه‌ی زبان تسلط پیدا کنند و فرصت‌های زیادی را در آینده برای آنها فراهم می‌کند.

۴. ثابت شده است که یادگیری زبان به بهبود توانایی‌های شناختی فرد کمک می‌کند؛ خصوصا زبان چینی که زبانی آوایی است فعالیتهای مغزی کودک و هماهنگی دو نیمکره ی مغز را بسیار رشد میدهد.

آموزش زبان چینی به کودکان

 زبان چینی ، زبانی متفاوت و آوایی است لذا تخصص در آموزش و تلفظ استاندارد مدرس از ضروریات آموزش صحیح می‌باشد.

همینطور علاقه‌مند نگه داشتن کودکان و ترغیب آنها برای ادامه‌ی یادگیری یک چالش جدی است. به ویژه اگر کودک قبلاً به هیچ وجه با زبان چینی برخورد نکرده باشد.

نکته‌ی کلیدی که باید به خاطر داشته باشید این است که بچه ها به شیوه‌ی متفاوت تری از بزرگسالان زبان جدید را فرا می‌گیرند.

یکی از راه‌های آموزش مؤثر چینی به کودکان، جذاب کردن این فرآیند با استفاده از روش های متفاوت است برای مثال ساختن بازی برای آنها و استفاده از منابع متنوع. کودکان باید به گونه‌ای زبان چینی را یاد بگیرند که مشتاقانه منتظر هر جلسه باشند.

و خبر خوب اینکه آکادمی تخصصی زبان چینی دکتر میرزایی به عنوان تنها مرکز تخصصی زبان چینی کودک و نوجوان با ایجاد بستری شاد، همراه با مدرسین متخصص تجربه بسیار شیرینی از یادگیری زبان چینی را برای کودکان به ارمغان می آورد.

در آکادمی تخصصی زبان چینی دکتر میرزایی دوره های تخصصی آموزش زبان چینی کودکان برای گروه‌های سنی ۷تا ۱۲ سال با هدف اخذ مدرک بین الملی (YCT) طراحی شده اند.

هدف اصلی دوره های آموزش زبان چینی کودکان، ایجاد بستر آشنایی با زبان چینی به واسطه بهبود عملکرد شنیداری و ایجاد توانمندی کلامی است که در نتیجه ی این آموزشها، اعتماد به نفس گفتاری و خودباوری کودک درونی می شود؛ گویش و نوشتار زبان چینی شکل می گیرد و می تواند از کلمات و جمله های صحیح در جایگاه درست استفاده کند، روان صحبت کند و بنویسد.

به این منظور و برای افزایش حافظه دیداری و شنیداری، آکادمی زبان چینی دکتر میرزایی با استفاده از روش های بین المللی استاندارد با رویکرد آموزش غیر مستقیم، سیستم آموزشی خود را برنامه ریزی کرده است.

تمامی دوره های کودک با کمک پاپت از طریق کتابها، فلش کارتها، داستان خوانی، انیمیشن، بازی های دیجیتالی آموزشی و … تدریس می شود؛ بنابراین جلسات آموزشی همراه با شور و هیجان برگزارشده و کودکان از حضور در کلاس بسیار لذت میبرند.

کودکان در هر کجای ایران و جهان می توانند در کلاس های ۶ تا ۱۰ نفره آنلاین آکادمی زبان چینی دکتر میرزایی ( ارتباط مستقیم صدا و تصویر تمامی کودکان با مدرس) با بالاترین کیفیت ممکن، شرکت کنند و هر ترم ۱۶ساعت آموزش جذاب و پویا را تجربه کنند. برای شرکت در دوره، تنها به یک تبلت یا کامپیوتر و اینترنت پر سرعت نیاز است.

دوره های آموزشی کودک، درسه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته برگزار میشود و کودکان عزیزمان، پس از طی مراحل آموزشی به آخرین سطح آزمون YCT معادل HSK4 تا HSK5 بزرگسالان دست پیدا می کنند.

منابع آموزشی این مجموعه، توسط مدیریت آکادمی از نظر سطح علمی، کیفی و متد آموزشی بررسی شده به صورت انحصاری از دانشگاه زبان و فرهنگ پکن(BLCU) تهیه شده اند.

خدماتی که در این مجموعه ارائه می‌شود شامل: آموزش تخصصی زبان چینی، پشتیبانی علمی و مشاوره روانشناسی کودک است و برای والدینی که به فکر آماده سازی بستر رشد آینده فرزندانشان هستند، بسیار ارزشمند و مورد استقبال است.

تمامی مدرسان آموزش کودک این مجموعه، فارغ التحصیلان زبان چینی در دانشگاه‌های معتبر ایران و چین هستند و دوره‌های تربیت مدرس(TTC کلاس های آنلاین – حضوری) و روانشناسی کودک را زیر نظر دکتر رضا میرزایی و متخصص روانشناسی کودک گذرانده اند. همچنین ناظران آموزشی، عملکرد مدرسان و کیفیت زبان آموزی کودکان را بصورت مستمر نظارت میکنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به شماره ۰۹۱۲۹۴۷۲۵۰۵ در واتس اپ پیام بدید. یا با شماره های ۰۲۱۲۶۸۰۱۰۲۴ و ۰۲۱۲۲۴۱۳۴۷۸ تماس بگیرید.

  • ۱,۰۵۱
۰ ۰ رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
۰ نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments